Relaksacja

plyta2okladkawersjagrubszadodrukujpeg_Fotor
Relaksacja

Trening Autogenny Relaksacja to doskonałe narzędzie do samodzielnej pracy
z organizmem. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut dziennie by uruchomić mechanizmy sprzyjające odprężeniu, opanowaniu emocji, uzyskaniu wewnętrznego spokoju i równowagi. Specjalna płyta audio, zawiera miesięczny zestaw treningowy, który w miarę potrzeb można powtarzać. Po opanowaniu materiału znajdującego się na płycie, będziesz potrafił szybko i praktycznie w każdych okolicznościach uzyskać stan wewnętrznej równowagi i harmonii. Zastosowanie treningu autogennego przynosi doskonałe rezultaty podczas przygotowywania się do wystąpień publicznych, egzaminów, nawiązywania istotnych relacji interpersonalnych.
W serii znajdują się dwie płyty, które są niezależnymi treningami:
Trening Autogenny RELAKSACJA
oraz
Trening Autogenny Wakacje Umysłu.
Obie wersje polecamy jako wyśmienite do samodzielnej pracy.

Instrukcja użytkownika płyty

Instrukcja użytkownika płyty

Każdorazowo na ćwiczenie zarezerwuj 15-30 minut. Tyle, ile potrzeba do odsłuchania każdego z nagrań z dodatkiem chwili na wyciszenie organizmu i wyjście z fazy treningu. Przyjmij wygodną pozycję ciała. Najwygodniejsza będzie najprawdopodobniej leżąca, choć nie jest ona konieczna. Rozluźnij elementy odzieży, pasek od spodni, kołnierzyk, obuwie… Ustaw odpowiednią dla Ciebie głośność nagrania. Jeśli to możliwe załóż słuchawki. Zamknij oczy i wykonuj najlepiej jak potrafisz zalecenia lektora. Nagrania znajdujące się na płycie, ułożone są w kolejności, której powinno się przestrzegać. Po opanowaniu treningu i kilku dniach jego prawidłowego wykonywania, zalecane jest sięgnięcie po kolejny. Po opanowaniu całego materiału, nagrania można odsłuchiwać w dowolnej kolejności.
Kiedy nie sięgać po płytę. Regularny trening przynosi najlepsze rezultaty. Jeśli jednak źle się czujesz, masz wysoką gorączkę, jesteś silnie pobudzony, znajdujesz się pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych, zrezygnuj z treningu. W celu zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa możesz skonsultować swój trening z lekarzem prowadzącym – choć nie znamy do tej pory przypadków aby było to niezbędne.

Masz pytania?

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji
Napisz do nas