Uwierz w siebie!

front uwierz w siebie_Fotor
Uwierz w siebie!

Uwierz w Siebie to doskonałe narzędzie, przeznaczone do budowania poczucia własnej wartości. Poprzez wykorzystanie posiadanych zasobów, pozwala na szybką i skuteczną zmianę postrzegania siebie. Poczucie własnej wartości jest fundamentem, na którym budujemy właściwe relacje z innymi osobami, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Zwątpienie i niska samoocena, są przyczyną
wielu niepowodzeń. Jeśli chcesz uwierzyć w siebie, wygrać z niską samooceną, być skuteczną w życiu zawodowym i prywatnym, nauczyć się osiągać sukcesy – zastosuj ten trening i w kilka tygodni zmień swoje dotychczasowe życie. Otwórz się na nowe pomysły, odkryj swoje najmocniejsze strony i Uwierz w Siebie!

Instrukcja użytkownika płyty

Jak korzystać z płyty?

Każdorazowo na ćwiczenie zarezerwuj 15-30 minut. Najlepiej tyle, ile potrzeba do odsłuchania każdego z nagrań z dodatkiem kilku minut na wyciszenie organizmu i wyjście z fazy treningu. Przyjmij wygodną pozycję ciała. Najwygodniejsza najprawdopodobniej będzie leżąca, choć nie jest ona konieczna. Rozluźnij elementy odzieży, pasek od spodni, kołnierzyk, obuwie…
Ustaw odpowiednią dla Ciebie głośność nagrania. Jeśli to możliwe załóż słuchawki. Zamknij oczy i pozwól by głos lektora prowadził Cię przez kolejne części treningu. Stosuj się do zaleceń najlepiej jak potrafisz.

Nawet jeśli trening wydaje Ci się zbyt trudny lub nie uda Ci się go dokończyć, podejmij wyzwanie. Kolejnym razem powinno być łatwiej. Ważne jest pozytywne nastawienie. Budując poczucie wartości możesz natknąć się na obszary, które wymagają więcej uwagi lub dotyczą traumatycznych zdarzeń z przeszłości. W takich przypadkach zachowaj szczególną ostrożność. Pamiętaj, że nie na wszystkie działania musisz być gotowa od razu. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia możesz skontaktować się z psychologiem lub psychoterapeutą.

Kolejność treningów

Na płycie znajdują się nagrania ułożone w zalecanej kolejności. Nie zmieniaj jej. Każdorazowo słuchaj tylko jednego nagrania. Pierwsze 3-4 dni słuchaj wyłącznie treningu pierwszego, kolejne 3-4 dni – drugiego, itd. Dopiero po przerobieniu wszystkich treningów możesz korzystać z nagrań umieszczonych na płycie w dowolnej kolejności. Krótka przerwa w treningach (2-3 dni) nie powinna wywierać istotnego wpływu na cały proces budowania wartości. Jeśli przerwa trwa dłużej, warto rozpocząć pracę nad płytą od powtórzenia wcześniejszego treningu.

Kiedy nie sięgać po płytę.

Regularny trening przynosi najlepsze rezultaty. Jeśli jednak źle się czujesz, masz wysoką gorączkę, jesteś silnie pobudzona, znajdujesz się pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych, zrezygnuj z treningu.

Masz pytania?

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji
Napisz do nas