Trening Cardio

cardiofront_Fotor
Trening Cardio

Trening autogenny CARDIO, bazuje na klasycznych, znanych na całym świecie doskonałych metodach treningu autogennego Schultza, relaksu progresywnego Jacobsona a także technikach oddechowych. Pozwala na samodzielną pracę z własnym organizmem. Trening autogenny Cardio pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, rozluźnieniu organizmu, poprawie tonusu mięśniowego. Zwiększa skuteczność kardiologicznej prewencji i leczenia. Płyta rekomendowana jest przez polskich kardiologów. Zalecana do codziennego treningu zarówno dla osób chorych jak i zdrowych.
Zatem jeśli:
chcesz zadbać o prawidłową pracę Twojego serca i całego układu krążenia,
masz kłopoty z ciśnieniem tętniczym,
odczuwasz czasami „kołatanie serca”,
jesteś zestresowany sytuacjami dnia codziennego,
chciałbyś lepiej panować nad swoimi emocjami,
cierpisz na choroby o podłożu psychosomatycznym,
chcesz doskonalić swój wewnętrzny system odporności na bodźce zewnętrzne,
ten trening jest właśnie dla Ciebie!
Więcej informacji na stronie: www.cardiotrening.pl

Instrukcja użytkownika płyty
Każdorazowo na ćwiczenie zarezerwuj 15-30 minut. Tyle, ile potrzeba do odsłuchania każdego z nagrań z dodatkiem chwili na wyciszenie organizmu i wyjście z fazy treningu. Przyjmij wygodną pozycję ciała. Najwygodniejsza będzie najprawdopodobniej leżąca, choć nie jest ona konieczna. Dobrym rozwiązaniem jest prowadzenie treningu w tym samym miejscu. Z pewnością ułatwi to proces adaptacji. Nie jest to jednak konieczne. Przed treningiem rozluźnij elementy odzieży, pasek od spodni, kołnierzyk, obuwie… Ustaw odpowiednią dla Ciebie głośność nagrania. Jeśli to możliwe załóż słuchawki. Ułatwi Ci to koncentrację na głosie lektora i wykonywanych poleceniach. Zamknij oczy i daj się prowadzić przez kolejne części treningu. Stosuj się do zaleceń najlepiej jak potrafisz.
Na płycie znajduje się dziewięć nagrań. Nie zmieniaj kolejności ich odsłuchiwania. Każdy z treningów powinien być stosowany przez 7-10 dni zanim będzie można przejść do następnego. Jeśli wymaganą umiejętność osiągniesz wcześniej i uda Ci się dokładnie wykonać wszystkie zalecenia lektora przez 2-3 kolejne dni, możesz przejść do następnego treningu. Po wykonaniu całej serii treningów w zalecanej kolejności, płytę możesz stosować dowolnie w miarę swoich potrzeb i możliwości.
Kiedy nie sięgać po płytę. Regularny trening przynosi najlepsze rezultaty. Jeśli jednak źle się czujesz, masz wysoką gorączkę, jesteś silnie pobudzony, znajdujesz się pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych, zrezygnuj z treningu. W celu zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa skonsultuj swój trening z lekarzem prowadzącym.

Masz pytania?

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji
Napisz do nas